Prof. Kristin Poling z University of Michigan/USA poprowadzi zajęcia dla studentów UG

Z przyjemnością informujemy, że po raz trzeci w maju i czerwcu na UG przebywać będą studenci i wykładowcy z z amerykańskiej uczelni partnerskiej University of Michigan-Dearborn. Studenci wezmą udział w zajęciach oferowanych przez wykładowców WH w języku angielskim: History of Poland in the European Context: From Medieval Kingdom to the Fall of Communism.

Ponadto, na Wydziale Historycznym gościć będziemy prof. Kristin Poling (https://umdearborn.edu/people-um-dearborn/kristin-poling). Od maja 2024 prof. Polling będzie współprowadzącą wykład "United States and Poland since 1776," który koordynuje prof. UG Anna Mazurkiewicz. Zajęcia (jako wykład monograficzny, 30h, 2 ECTS) zaczynają się już 3 kwietnia 2024 i będą realizowane w środy o 15:00-16:30, oraz 16:45-17:15, co tydzień do 12 czerwca br.

Studentów, którzy chcieliby w pełni skorzystać z możliwości związanych z obecnością prof. Poling i jej studentów na Wydziale Historycznym zapraszamy do zapoznania się z ofertą udziału w pełnym kursie prowadzonym przez nią, który realizowany będzie w środy (od 8:00 do 17:15) począwszy od 8 maja 2024. Rejestracja na zajęcia prof. Poling w pełnym wymiarze odbywa się przez uczelnię amerykańską. Po zaliczeniu kursu studenci otrzymają oceny z UM-D (nie z UG). Dalsze informacje dostępne u prof. UG Anny Mazurkiewicz.

Zapisy trwają.

Data publikacji: środa, 20. Marzec 2024 - 08:52; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Kwiecień 2024 - 10:20; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska